Logo centra
 
Centrum pro zvířata v nouzi - při ZOO v Ústí nad Labem
 
 

Zvířata k osvojení

www.utulek-ul.cz

Aktualizováno: 19.5.2022

Virtík
(3.8.2020)
  
Já jsem virtuální pejsek Virtík. Zastupuji všechny pejsky, kočičky a jiná zvířátka, která musejí pobývat v ústeckém útulku a z nějakého důvodu nemohou být nabízeni k adopci novým majitelům a bydlet s nimi v novém domově a být dobrým parťákem do nepohody. Je nás tady stále dost a doufáme, že budeme moci brzo odejít jako ostatní do nového domova. Chcete-li, podpořte nás virtuální adopcí.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Z.Dvořáková, J.Charouzková, P.Sluková, Ing. M.Pelc, Mgr. R.Šustrová, M.Soumarová,V. Konigsbergová, A.Šůrová, V.Matyášová, N.Rabštejnková

Virtulka
(26.2.2021)
  
Já jsem kočička Virtulka. Jsem velká kamarádka pejska Virtíka a v útulku jsme velcí kámoši. Zastupuji zde všechny kočičky a kocourky, kteří zatím nemohou do nových domovů a musejí zatím zůstat v útulku a nemohou do nových domovů. Jestli chcete, přispějte na můj pobyt v centru virtuální adopcí. Předem děkuji za podporu.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
I.Hrdličková, E.Janásová, M.Drdová, manž. Šmidrkalovi, E.Hladíková, E.Čejková, J.Semanišin, L.Konigsbergová, T.Táborská, H.Jinková, M.Nepraš

Danuše
(1.6.2021)
  
(kastrována)
kočka, barva černá, stáří 10 měsíců. Danuše je hodně divoká a plachá kočička, vhodná spíše k domku se zahradou.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Jack
(30.8.2021)
  
(kastrován)
pes, kříženec pitbula, barva černobílá, výška 50cm, stáří 5 let. Jack je velmi aktivní pes, má rád hodně pohybu. Bylo by vhodné, aby s ním nový majitel chodil na cvičák a naučil ho povelům poslušnosti, protože dosud rostl jako dříví v lese.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Věra a Terezka Jonášovy Ústí n. L.

Minda
(13.10.2021)
  
(kastrována)
kočka, barva mourovaná, stáří 5 měsíců. Minda je plaché koťě, nový majitel si jí musí nejdříve ochočit.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Eva Endlerová Ústí n. L.

Sheila
(14.10.2021)
  
(kastrována)
kočka, barva mourovatobílá, stáří 5 měsíců. Sheila je divočejší kotě, není zvyklá na mazlení.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Miluna
(18.10.2021)
  
(kastrována)
kočka, barva mourovatobílá, stáří 5 měsíců. Miluna je polodivoké kotě, nerada se mazlí, je spíše vhodná k domku se zahrádkou.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Mína
(28.2.2022)
  
kočka, barva želvovinová, stáří 3 měsíce. Mína je hodně plachá, ale je to malé kotě a při trošce snahy si určitě zvykne. Je čistotná, vhodná do bytu.

Flek
(28.2.2022)
  
(kastrován)
kocour, barva bílá s černými flíčky, stáří 1 rok. Flek je hodně plachý kocour, nevyhledává přítomnost lidí, je vhodný spíše k domku se zahrádkou, kde by měl svůj vlastní klid a prostor.

Robin
(28.2.2022)
  
(kastrován)
kocour, barva mourovaná s bílými ponožkami, stáří 8 měsíců. Robin je plachý kocour, nemá rád kontakt s lidmi, je vhodný k domku se zahrádkou.

Cilka
(30.3.2022)
  
(kastrována)
kočka, barva černobílá, stáří 4 roky. Cilka je kočička, která je zpočátku trošku nedůvěřivá, nový majitel jí musí dopřát trochu času, než si zvykne na nové prostředí.

Riči
(30.3.2022)
  
(kastrován)
kocour, barva rezavobílá, stáří 2 roky. Riči je bráška Trinity, do útulku přišli spolu a stejně jako Trinity je hodně nedůvěřivý a na nové prostředí si musí nejdříve zvyknout.

Lejla
(13.5.2022)
  
kočka, barva mourovaná, stáří 1 rok. Lejla je milá kočička, vhodná do bytu. Ráda se mazlí.

Mimina
(13.5.2022)
  
kočka, barva tricolor, stáří 12 let. Mimině umřela panička a nikdo se o ní nemohl postarat, tak se ocitla u nás v útulku. Bylo by jí lépe někde u nového majitele, ke kterému by se mohla přitulit a strávit stáří v klidu a pohodě.

Pes ev. č. 13 790
(16.5.2022)
  
pes, kříženec belgického ovčáka, barva rezavá s černým prokvetením, výška 50 cm, stáří 4 roky. Pes byl odchycen občanem v Ústí nad Labem - Jizerská ulice dne 16.5.2022. Pes není čipovaný. PES ZATÍM NENÍ UVOLNĚN K ADOPCI NOVÝM MAJITELŮM, HLEDÁ SE JEHO PŮVODNÍ MAJITEL.

Pes ev. č. 13792
(17.5.2022)
  
pes, kříženec hladkosrstý, barva bílá s rezavými fleky, výška 50 cm, stáří 1 rok. Pes byl odchycen městskou policií v Ústí nad Labem - Krásné Březno dne 17.5.2022. Pes není čipovaný. PES ZATÍM NENÍ UVOLNĚN K ADOPCI NOVÝM MAJITELŮM, HLEDÁ SE JEHO PŮVODNÍ MAJITEL.


 
Kontakt do útulku: utulek(zavináč)utulek-ul.cz
Kontakt na správce stránek: webmaster(zavináč)utulek-ul.cz
22. 05. 2022
12:28