Logo centra
 
Centrum pro zvířata v nouzi - při ZOO v Ústí nad Labem
 
 

Zvířata k osvojení

www.utulek-ul.cz

Aktualizováno: 18.10.2021

Virtík
(3.8.2020)
  
Já jsem virtuální pejsek Virtík. Zastupuji všechny pejsky, kočičky a jiná zvířátka, která musejí pobývat v ústeckém útulku a z nějakého důvodu nemohou být nabízeni k adopci novým majitelům a bydlet s nimi v novém domově a být dobrým parťákem do nepohody. Je nás tady stále dost a doufáme, že budeme moci brzo odejít jako ostatní do nového domova. Chcete-li, podpořte nás virtuální adopcí.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Z.Dvořáková, J.Charouzková, P.Sluková, Ing. M.Pelc, Mgr. R.Šustrová, M.Soumarová,V. Konigsbergová, A.Šůrová, V.Matyášová, N.Rabštejnková

Virtulka
(26.2.2021)
  
Já jsem kočička Virtulka. Jsem velká kamarádka pejska Virtíka a v útulku jsme velcí kámoši. Zastupuji zde všechny kočičky a kocourky, kteří zatím nemohou do nových domovů a musejí zatím zůstat v útulku a nemohou do nových domovů. Jestli chcete, přispějte na můj pobyt v centru virtuální adopcí. Předem děkuji za podporu.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
I.Hrdličková, E.Janásová, M.Drdová, manž. Šmidrkalovi, E.Hladíková, E.Čejková, J.Semanišin, L.Konigsbergová, T.Táborská, H.Jinková, M.Nepraš

Zeus
(24.5.2021)
  
pes, kříženec cane corso, barva hnědá s žíháním a bílou náprsenkou, výška 55 cm, stáří 3 roky. Zeus byl zvyklý žít na zahradě, kde si byl zvyklý dělat co chce, nikdo ho nenaučil ani základním povelům poslušnosti. Nový majitel ho bude muset naučit poslušnosti a chození na vodítku. Ostatní psy nemá rád, některé feny toleruje. Zeus byl umístěn do útulku svým majitelem dne 2.2.2021.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
J. Kindlová, J. Lánský, manž. Bojkovi, D. Hašková, H. Kramářová, H. Bělíková , E. Cepoušková,A. Forejtová, Z. Lukšíková, I. Teplíková, Š. Hladká

Danuše
(1.6.2021)
  
(kastrována)
kočka, barva černá, stáří 10 měsíců. Danuše je hodně divoká a plachá kočička, vhodná spíše k domku se zahradou.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Black
(5.8.2021)
  
pes, kříženec drsnosrstý s delšími chlupy, barva černá bílá náprsenka a morda, výška 40 cm, stáří 10 let. Black přišel o svého pána, protože je hodně nemocný a nemůže se již o něj starat. Black je zpočátku nedůvěřivý, ale když si získáte jeho důvěru, bude vaším nejlepším přítelem. Má rád děti a nevadí mu ani malí psi. Je zvyklý žít v bytě a je čistotný.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Terezka a Věra Jonášovy Ústí nad Labem

Jack
(30.8.2021)
  
(kastrován)
pes, kříženec pitbula, barva černobílá, výška 50cm, stáří 5 let. Jack je velmi aktivní pes, má rád hodně pohybu. Bylo by vhodné, aby s ním nový majitel chodil na cvičák a naučil ho povelům poslušnosti, protože dosud rostl jako dříví v lese.

Ricky
(30.8.2021)
  
pes, dlouhosrstý kříženec, barva černá se zlatými znaky, výška 45 cm, stáří 1 rok. Ricky má rád hodně pohybu, je zvyklý žít v bytě a je čistotný. Nemá rád děti a muže, je spíše vhodný k nové paničce, která bude žít sama.

Čierná
(29.9.2021)
  
(kastrována)
fena, kříženka knírače černé barvy, výška 50 cm, stáří 2 roky. Čierna je vhodná spíše k domku se zahrádkou. Je lehce nedůvěřivé povahy, musí si nejdříve na nové prostředí a nového majitele zvyknout. Není ráda sama, bylo by vhodné, aby nový majitel měl možnost umístění po dobu jeho nepřítomnosti v kotci, protože jinak utíká. Nepere se s jinými psy.

Luky
(29.9.2021)
  
pes, kříženec hladkosrstý, barva bílá s rezavými ušima a fleky na těle, výška 45 cm, stáří 7 let. Luky je hodný a přátelský pes, nepere se s jinými psy.

Káťa
(13.10.2021)
  
kočka, barva mourovaná, stáří 5 měsíců. Káťa je lehce nedůvěřivá, ale nechá se pohladit. V novém domově si bude muset nejdříve zvyknout a pak z ní bude miláček rodiny.

Minda
(13.10.2021)
  
kočka, barva mourovaná, stáří 5 měsíců. Minda je plaché koťě, nový majitel si jí musí nejdříve ochočit.

Sheila
(14.10.2021)
  
kočka, barva mourovatobílá, stáří 5 měsíců. Sheila je divočejší kotě, není zvyklá na mazlení.

Pes ev.č. 13 668
(14.10.2021)
  
pes, kříženec s delší černou vlnitou srstí, výška 45 cm, asi 1 rok. Pes byl odchycen městskou policií v Ústí nad Labem - Kr. Březno dne 14.10.2021. Pes je čipovaný, ale není v žádném registru evidován. PES ZATÍM NENÍ UVOLNĚN K ADOPCI NOVÝM MAJITELŮM, HLEDÁ SE JEHO PŮVODNÍ MAJITEL.

Miluna
(18.10.2021)
  
kočka, barva mourovatobílá, stáří 5 měsíců. Miluna je polodivoké kotě, nerada se mazlí, je spíše vhodná k domku se zahrádkou.

Baron
(18.10.2021)
  
pes, kříženec drsnosrstý, barva rezavá, stáří 11 let, výška 40 cm. Baron trošku bojácný, v prvním kontaktu je trochu ostražitý, ale když si zvykne, tak je již v pohodě. Baron je sice psí děda, ale jinak má ještě spoustu síly, rád chodí na vycházky a pak si schrupne ve psím pelíšku.

Leotýnka
(18.10.2021)
  
kočka, barva modročerná, stáří 4 měsíce. Leontýnka je veselé a hravé kotě, ráda se mazlí. Je čistotná a vhodná do bytu.


 
Kontakt do útulku: utulek(zavináč)utulek-ul.cz
Kontakt na správce stránek: webmaster(zavináč)utulek-ul.cz
18. 10. 2021
18:26