Logo centra
 
Centrum pro zvířata v nouzi - při ZOO v Ústí nad Labem
 
 

Zvířata k osvojení

www.utulek-ul.cz

Aktualizováno: 5.10.2022

Virtík
(3.8.2020)
  
Já jsem virtuální pejsek Virtík. Zastupuji všechny pejsky, kočičky a jiná zvířátka, která musejí pobývat v ústeckém útulku a z nějakého důvodu nemohou být nabízeni k adopci novým majitelům a bydlet s nimi v novém domově a být dobrým parťákem do nepohody. Je nás tady stále dost a doufáme, že budeme moci brzo odejít jako ostatní do nového domova. Chcete-li, podpořte nás virtuální adopcí.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Z.Dvořáková, J.Charouzková, P.Sluková, Ing. M.Pelc, Mgr. R.Šustrová, M.Soumarová,V. Konigsbergová, A.Šůrová, V.Matyášová, N.Rabštejnková

Virtulka
(26.2.2021)
  
Já jsem kočička Virtulka. Jsem velká kamarádka pejska Virtíka a v útulku jsme velcí kámoši. Zastupuji zde všechny kočičky a kocourky, kteří zatím nemohou do nových domovů a musejí zatím zůstat v útulku a nemohou do nových domovů. Jestli chcete, přispějte na můj pobyt v centru virtuální adopcí. Předem děkuji za podporu.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
I.Hrdličková, E.Janásová, M.Drdová, manž. Šmidrkalovi, E.Hladíková, E.Čejková, L.Konigsbergová, T.Táborská, H.Jinková, M.Nepraš, E. Endlerová

Mína
(28.2.2022)
  
kočka, barva želvovinová, stáří 3 měsíce. Mína je hodně plachá, ale je to malé kotě a při trošce snahy si určitě zvykne. Je čistotná, vhodná do bytu.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Jaroslava Kindlová Ústí n. L.

Cilka
(30.3.2022)
  
(kastrována)
kočka, barva černobílá, stáří 4 roky. Cilka je kočička, která je zpočátku trošku nedůvěřivá, nový majitel jí musí dopřát trochu času, než si zvykne na nové prostředí.

Riči
(30.3.2022)
  
(kastrován)
kocour, barva rezavobílá, stáří 2 roky. Riči je bráška Trinity, do útulku přišli spolu a stejně jako Trinity je hodně nedůvěřivý a na nové prostředí si musí nejdříve zvyknout.

Mimina
(13.5.2022)
  
kočka, barva tricolor, stáří 12 let. Mimině umřela panička a nikdo se o ní nemohl postarat, tak se ocitla u nás v útulku. Bylo by jí lépe někde u nového majitele, ke kterému by se mohla přitulit a strávit stáří v klidu a pohodě.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Čiko
(24.5.2022)
  
pes, kříženec belgického ovčáka, barva rezavá s černým prokvetením, šedivá morda, výška 50 cm, stáří 4 roky. Čiko je zpočátku trošku nedůvěřivý, ale při troše snahy si rychle získáte jeho důvěru. Bude novému majiteli dobrým parťákem.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Věra a Terezka Jonášovy Ústí n. L.

Lucka
(24.5.2022)
  
kočka, barva mourovaná, stáří 7 měsíců. Lucka je přítulná kočička, sice je někdy trošku plašší, ale jinak pohodářka.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Rex
(21.6.2022)
  
(kastrován)
pes, kříženec německého ovčáka, stáří 9 let, výška 50 cm. Rex je psí děda, ale je čipera, je zvyklý žít u domku se zahrádkou. V bytě je čistotný a nepere se s jinými psy.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Jan Beer Praha

Brixie
(5.8.2022)
  
fena, americký staford, barva béžová s rezavými znaky, výška 50cm, stáří 11 let. Brixie je pohodářka, má ráda svůj klid a je klidné povahy. Má artrózu pravého ramene a tak musí brát denně kloubní výživu, s tím musí nový majitel počítat. Má ráda děti, jen není ráda sama.

Jessi
(5.8.2022)
  
(kastrována)
fena, kříženka německého ovčáka, barva vlkošedá, výška 50 cm, stáří 5 let . Jessi je zpočátku lehce nedůvěřivá, ale jinak přátelská a pohodová fenka. Jiné psy si vybírá, pokud bude jako další pes do rodiny, je potřeba zkusit, zda se snese s ostatními.

Árčí
(5.8.2022)
  
(kastrován)
pes, kříženec německého ovčáka, barva vlkošedá, výška 47 cm, stáří 2 roky. Arčí je milý a kamarádský pes, má nekonflitní povahu a nepere se s jinými psy.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
5.A ZŠ Stříbrnická Ústí n. L.

Ben
(5.9.2022)
  
pes, hladkosrstý kříženec, barva černá s žíháním na nohou, výška 50cm, stáří 2 roky. Benův páníček se o něj již nemohl starat a tak se dostal k nám do útulku. Povahově je přátelský, ale také temperamentní a má rád hodně pohybu.

Laky
(5.9.2022)
  
fena, kříženka staforda, barva bílá se světle hnědými znaky, výška 45 cm, stáří 4 roky. Laky není konfliktní, jen vzhledem k tomu, že se jí nikdo moc nikdy nevěnoval, tak je trochu nedůvěřivá a na nového majitele si musí zvyknout a pak mu bude parťákem do nepohody.

Aston
(29.9.2022)
  
oes, plemeno rotweiler, barva černá s zlatými znaky, výška 55 cm, stáří 4 roky. Aston je vhodný pouze ke zkušenému majiteli, potřebuje důslednost a zkušenost s tímto plemenem. Byl by vhodný například do hlídací agentury.

Dag
(29.9.2022)
  
pes, hladkosrstý kříženec, barva černá s bílou náprsenkou, výška 50 cm, stáří 4 roky. Dag má přátelskou povahu, ale má rád hodně pohybu a je velmi temperamentní.

Márty
(29.9.2022)
  
pes, kříženec ovčáka, barva rezavá s černým prokvetením, výška 50 cm, stáří 5 let. Márty je klidný a vyrovnaný pes, je to takový psí pohodář. Nyní se vrátil zpět do útulku, protože ho jeho majitel opustil.

Deny
(29.9.2022)
  
pes, labrador, barva plavá, výška 50cm, stáří 13 let. Deny byl zvyklý žít v bytě a chová se v něm spořádaně. Má klidnou povahu a je velmi přátelský. Zasloužil by si, aby mohl zbytek života strávit někde v teple a ne mrznout v útulkovém kotci.

Lili
(29.9.2022)
  
fena, kříženka pinče, barva černá se znaky, výška 30 cm, stáří 3 roky. Lili je hodně nedůvěřivá, na nového majitele si nejdříve musí zvyknout. Nový majitel bude muset být trpělivý, aby k němu našla cestu.

Majka
(4.10.2022)
  
fena, hladkosrstá kříženka, barva černá s rezavými znaky a bílou náprsenkou, výška 50 cm, stáří 4 roky. Majka je trošku nedůvěřivá fenka, která bude potřebovat trochu trpělivosti, než si zvykne na nové prostředí.


 
Kontakt do útulku: utulek(zavináč)utulek-ul.cz
Kontakt na správce stránek: webmaster(zavináč)utulek-ul.cz
06. 10. 2022
08:51