Logo centra
 
Centrum pro zvířata v nouzi - při ZOO v Ústí nad Labem
 
 

Zvířata k osvojení

www.utulek-ul.cz

Aktualizováno: 28.2.2024

Árčí
(5.8.2022)
  
(kastrován)
pes, kříženec německého ovčáka, barva vlkošedá, výška 47 cm, stáří 2 roky. Arčí je milý a kamarádský pes, má nekonflitní povahu a nepere se s jinými psy.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
5.A ZŠ Stříbrnická Ústí n. L.

Rocky
(1.2.2023)
  
pes, kříženec černé barvy s bílou náprsenkou, výška 45 cm, stáří 2 roky. ROcky je trochu nevychovaný pes, neví co je poslušnost a občas je trochu paličatý. Nový majitel ho vše musí naučit a pak z něj bude dobrý parťák.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Veronika Zemanová Ústí n. L.

Olaf
(22.2.2023)
  
(kastrován)
kocour, barva mourovaná, stáří 7 měsíců. Olaf je trošku plašší povahy, musí si na nového majitele nejdříve zvyknout. Je čistotný a vhodný do bytu.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Ronald
(9.5.2023)
  
pes, kříženec, barva hnědá s černým pálením na hlavě, výška 55 cm, stáří 13 let. Ronald měl na stará kolena smůlu, majitele odvezli ve vážném stavu do nemocnice a Ronald skončil v útulku a už si pro něj nikdo nepřišel. Je to starý dobrák a i když je to psí děda, je stále čipera. Zasloužil by si, aby mohl stáří strávit v teple domova a ne v útulku.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Iva Hostašová Ústí n. L. a Aleš Cícha Ústí n. L.

Rita
(27.7.2023)
  
(kastrována)
kočka, barva černá s bílou náprsenkou, stáří 2 roky, vhodná k adopci.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Veronika Zemanová Ústí n. L.

Matýsek
(27.7.2023)
  
(kastrován)
kocour, barva mourovaná, stáří 1 rok, vhodný k adopci.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Apolo
(31.8.2023)
  
pes, kříženec staforda, žíhaný s bílými znaky, výška 55 cm, stáří 5 let. Apolo je velmi temperamentní pes, má velkou sílu a je vhodný pouze k velmi zkušenému chovateli, který má s tímto plemenem zkušenost. Doporučujeme ho pouze jako jedno zvíře do rodiny.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Jaroslava Kindlová Ústí n/L

Kortéz
(31.8.2023)
  
pes, kříženec staforda, barva černá s bílou náprsenkou a prstíky, výška 55 cm, stáří 3 roky. Kortéz je velmi statné postavy, člověk musí mít sílu, aby ho udržel, ale i přes jeho mohutnost je to vlastně takový dobrák. Má rád hodně pohybu. Je vhodný jako jeden pes do rodiny.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Terezka a Věra Jonášovy Ústí nad Labem

Max
(7.11.2023)
  
pes, labrador, barva plavá, výška 57 cm, stáří 4 roky. Max je hodný pes, ale je poměrně dost nevychovaný a neumí chodit na vodítku a strašně tahá. Byl zvyklý žít na zahradě, kde si mohl dělat co chce.

Majk
(7.11.2023)
  
pes, kříženec husky, barva světle rezavá s krémovými znaky, výška 60 cm, stáří 2 roky. Majk má dost nevyrovnanou povahu, někdy se všeho bojí a někdy zase skáče do výšky radostí a dere se na procházku. Nový majitel bude muset jeho nálady zvládnout a naučit ho povelům poslušnosti.

Woody
(14.12.2023)
  
pes, kříženec, barva žíhaná s bílou náprsenkou a ponožkami, výška 50 cm, stáří 7 let. Woody je správný chlapík, má vždy dobrou náladu a vždy rád vyrazí na procházku. Sní u nás o teplém pelíšku, kde by mohl strávit nejen vánoce a cítil se v bezpečí.

Taz
(29.1.2024)
  
pes, kříženec staforda, varva černá s bílou náprsenkou, ponožkami a lysinkou na hlavě, výška 50 cm, stáří 6 let. Taz je velmi temperamentní pes, má dominantní povahu a je vhodný k majiteli, který má zkušennost s tímto plemenem. Je vhodný pouze jako jeden pes do rodiny, protože se pere s jinými psy.

Potkan
(14.2.2024)
  
potkan, samice, barva bílá, mladá, přesný věk neurčen.

Korela
(23.2.2024)
  
korela, věk a pohlaví neurčeno, barva bílá s šedými křídly, zlatá chocholka.

Barnie
(28.2.2024)
  
pes, kříženec staforda, barva černá s bílou náprsenkou, ponožkami a lysinkou na hlavě, výška 50 cm, stáří 3 let. Barnie je velmi temperamentní pes, má dominantní povahu a je vhodný k majiteli, který má zkušenost s tímto plemenem. Je vhodný pouze jako jeden pes do rodiny, protože se pere s jinými psy.

Lexa
(28.2.2024)
  
(kastrována)
fena, německý ovčák, barva vlkošedá, 53 cm v kohoutku, stáří 3 roky. Lexa je vhodná pouze k novému majiteli, který se bude jí bude věnovat a bude s ní chodit na cvičák. Lexa je velmi temperamentní a pracovní pes, na práci na cvičáku je zvyklá, musí být pouze jeden pes v rodině, protože s jinými psy se pere.

Max
(28.2.2024)
  
pes, kříženec labradora, barva krémová, výška 55 cm, stáří 4 roky. Max byl zvyklý žít u domku se zahrádkou, nikdo ho nevychovával a tak je tak trochu zvyklý si dělat, co chce. Pere se s jinými psy.


 
Kontakt do útulku: utulek(zavináč)utulek-ul.cz
Kontakt na správce stránek: webmaster(zavináč)utulek-ul.cz
29. 02. 2024
02:18