Logo centra
 
Centrum pro zvířata v nouzi - při ZOO v Ústí nad Labem
 
 

Zvířata k osvojení

www.utulek-ul.cz

Aktualizováno: 31.1.2023

Virtík
(3.8.2020)
  
Já jsem virtuální pejsek Virtík. Zastupuji všechny pejsky, kočičky a jiná zvířátka, která musejí pobývat v ústeckém útulku a z nějakého důvodu nemohou být nabízeni k adopci novým majitelům a bydlet s nimi v novém domově a být dobrým parťákem do nepohody. Je nás tady stále dost a doufáme, že budeme moci brzo odejít jako ostatní do nového domova. Chcete-li, podpořte nás virtuální adopcí.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Z.Dvořáková, J.Charouzková, P.Sluková, Ing. M.Pelc, Mgr. R.Šustrová, M.Soumarová,V. Konigsbergová, A.Šůrová, V.Matyášová, N.Rabštejnková

Virtulka
(26.2.2021)
  
Já jsem kočička Virtulka. Jsem velká kamarádka pejska Virtíka a v útulku jsme velcí kámoši. Zastupuji zde všechny kočičky a kocourky, kteří zatím nemohou do nových domovů a musejí zatím zůstat v útulku a nemohou do nových domovů. Jestli chcete, přispějte na můj pobyt v centru virtuální adopcí. Předem děkuji za podporu.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
I.Hrdličková, E.Janásová, M.Drdová, manž. Šmidrkalovi, E.Hladíková, E.Čejková, L.Konigsbergová, T.Táborská, H.Jinková, M.Nepraš, E. Endlerová

Cilka
(30.3.2022)
  
(kastrována)
kočka, barva černobílá, stáří 4 roky. Cilka je kočička, která je zpočátku trošku nedůvěřivá, nový majitel jí musí dopřát trochu času, než si zvykne na nové prostředí.

Riči
(30.3.2022)
  
(kastrován)
kocour, barva rezavobílá, stáří 2 roky. Riči je bráška Trinity, do útulku přišli spolu a stejně jako Trinity je hodně nedůvěřivý a na nové prostředí si musí nejdříve zvyknout.

Čiko
(24.5.2022)
  
pes, kříženec belgického ovčáka, barva rezavá s černým prokvetením, šedivá morda, výška 50 cm, stáří 4 roky. Čiko je zpočátku trošku nedůvěřivý, ale při troše snahy si rychle získáte jeho důvěru. Bude novému majiteli dobrým parťákem.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Věra a Terezka Jonášovy Ústí n. L.

Lucka
(24.5.2022)
  
kočka, barva mourovaná, stáří 7 měsíců. Lucka je přítulná kočička, sice je někdy trošku plašší, ale jinak pohodářka.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Jessi
(5.8.2022)
  
(kastrována)
fena, kříženka německého ovčáka, barva vlkošedá, výška 50 cm, stáří 5 let . Jessi je zpočátku lehce nedůvěřivá, ale jinak přátelská a pohodová fenka. Jiné psy si vybírá, pokud bude jako další pes do rodiny, je potřeba zkusit, zda se snese s ostatními.

Árčí
(5.8.2022)
  
(kastrován)
pes, kříženec německého ovčáka, barva vlkošedá, výška 47 cm, stáří 2 roky. Arčí je milý a kamarádský pes, má nekonflitní povahu a nepere se s jinými psy.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
5.A ZŠ Stříbrnická Ústí n. L.

Aston
(29.9.2022)
  
oes, plemeno rotweiler, barva černá s zlatými znaky, výška 55 cm, stáří 4 roky. Aston je vhodný pouze ke zkušenému majiteli, potřebuje důslednost a zkušenost s tímto plemenem. Byl by vhodný například do hlídací agentury.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Jaroslava Kindlová Ústí n. L.

Márty
(29.9.2022)
  
pes, kříženec ovčáka, barva rezavá s černým prokvetením, výška 50 cm, stáří 5 let. Márty je klidný a vyrovnaný pes, je to takový psí pohodář. Nyní se vrátil zpět do útulku, protože ho jeho majitel opustil.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
3. C Gymnázium Jateční, Ústí nad Labem

Garf
(24.10.2022)
  
(kastrován)
kocour, britská modrá, kastrovaný, 8 let. Garf je typický představitel britské modré kočky. Je to majestátný kocour, je tak trochu bručoun a má rád svůj klid. Je spíše vhodný jako jediné zvíře do rodiny a není vhodný k dětem.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Moly
(8.12.2022)
  
fena, kříženka, barva černá, výška 55 cm,s stáří 4 roky. Moly má ráda hodně pohybu a je velmi temperamentní, nový majitel jí musí dopřát hodně pohybu. Moly si jiné psy vybírá, někteří jí nepadnou hned do oka.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Petra Dlouhá Ústí n. L.

Lord
(12.12.2022)
  
pes, kříženec černý s rezavými znaky, uši dolů, výška 55 cm, stáří 1,5 roku. Lord nevyvolává konflikty a snese se s jinými psy, rád chodí na procházky a má rád pohyb.

Morče
(9.1.2023)
  
samec, morče, nekastrovaný, barva tricolor, věk neurčen. Vhodný jako domácí mazlíček, nekouše a je přítulný.

Mařenka
(20.1.2023)
  
fena, plemeno středoasiat, barva bicolor, výška 60 cm, stáří 6 let. Mařenka je typický představitel tohoto plemene, je trochu nedůvěřivá a musí si na nové majitele nejdříve zvyknout. Musí být pouze jeden pes v rodině, protože se pere s jinými psy.

Toník
(20.1.2023)
  
pes, hladkosrstý kříženec černé barvy s pálenými znaky, výška 40 cm, stáří 2 roky. Toník je pohodový a přátelský pes. Když přišel do útulku, byl trochu vystrašený, ale už se s tím srovnal.

Cido
(20.1.2023)
  
pes, kříženec, barva rezavá, výška 45 cm, stáří 11 měsíců. Cida do dneška nejspíše nikdo nevychovával a tak vyrůstal jak dříví v lese. Potřebuje si osvojit základní povely poslušnosti. Je vhodný spíše na zahradu, protože když je doma sám, tak ničí byt.

Black
(1.2.2023)
  
pes, kříženec labradora, barva černá s bílou náprsenkou, výška 55 cm, stáří 7 let. Majitelka Blacka se už o něj nemohla starat, tak se dostal do útulku. Black žil celý život na zahradě i přes svůj věk je temperamentní a potřebuje dost pohybu. Není rád sám a pokud bude na zahradě sám, nejspíše bude utíkat.

Eimy
(1.2.2023)
  
fena, hladkosrstá kříženka, barva bílá, výška 45 cm, stáří 14 měsíců. Eimy je milá fenka, která není konflitní. Jediné co nemá ráda jsou děti, snaží se je i kousnout, proto je spíše vhodná do bezdětné rodiny.

Rocky
(1.2.2023)
  
pes, kříženec černé barvy s bílou náprsenkou, výška 45 cm, stáří 2 roky. ROcky je trochu nevychovaný pes, neví co je poslušnost a občas je trochu paličatý. Nový majitel ho vše musí naučit a pak z něj bude dobrý parťák.

Ferda
(1.2.2023)
  
pes, kříženec pinče, barva černá se zlatými znaky, výška 35 cm, stáří 1 rok. Ferda je trošku nedůvěřivý, musí si chvilku zvyknout na nové prostředí a pak už je vše v pořádku a je to docela milý pejsek.


 
Kontakt do útulku: utulek(zavináč)utulek-ul.cz
Kontakt na správce stránek: webmaster(zavináč)utulek-ul.cz
04. 02. 2023
09:32