Logo centra
 
Centrum pro zvířata v nouzi - při ZOO v Ústí nad Labem
 
 

Zvířata k osvojení

www.utulek-ul.cz

Aktualizováno: 8.8.2022

Virtík
(3.8.2020)
  
Já jsem virtuální pejsek Virtík. Zastupuji všechny pejsky, kočičky a jiná zvířátka, která musejí pobývat v ústeckém útulku a z nějakého důvodu nemohou být nabízeni k adopci novým majitelům a bydlet s nimi v novém domově a být dobrým parťákem do nepohody. Je nás tady stále dost a doufáme, že budeme moci brzo odejít jako ostatní do nového domova. Chcete-li, podpořte nás virtuální adopcí.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Z.Dvořáková, J.Charouzková, P.Sluková, Ing. M.Pelc, Mgr. R.Šustrová, M.Soumarová,V. Konigsbergová, A.Šůrová, V.Matyášová, N.Rabštejnková

Virtulka
(26.2.2021)
  
Já jsem kočička Virtulka. Jsem velká kamarádka pejska Virtíka a v útulku jsme velcí kámoši. Zastupuji zde všechny kočičky a kocourky, kteří zatím nemohou do nových domovů a musejí zatím zůstat v útulku a nemohou do nových domovů. Jestli chcete, přispějte na můj pobyt v centru virtuální adopcí. Předem děkuji za podporu.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
I.Hrdličková, E.Janásová, M.Drdová, manž. Šmidrkalovi, E.Hladíková, E.Čejková, L.Konigsbergová, T.Táborská, H.Jinková, M.Nepraš, E. Endlerová

Mína
(28.2.2022)
  
kočka, barva želvovinová, stáří 3 měsíce. Mína je hodně plachá, ale je to malé kotě a při trošce snahy si určitě zvykne. Je čistotná, vhodná do bytu.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Jaroslava Kindlová Ústí n. L.

Flek
(28.2.2022)
  
(kastrován)
kocour, barva bílá s černými flíčky, stáří 1 rok. Flek je hodně plachý kocour, nevyhledává přítomnost lidí, je vhodný spíše k domku se zahrádkou, kde by měl svůj vlastní klid a prostor.

Robin
(28.2.2022)
  
(kastrován)
kocour, barva mourovaná s bílými ponožkami, stáří 8 měsíců. Robin je plachý kocour, nemá rád kontakt s lidmi, je vhodný k domku se zahrádkou.

Cilka
(30.3.2022)
  
(kastrována)
kočka, barva černobílá, stáří 4 roky. Cilka je kočička, která je zpočátku trošku nedůvěřivá, nový majitel jí musí dopřát trochu času, než si zvykne na nové prostředí.

Riči
(30.3.2022)
  
(kastrován)
kocour, barva rezavobílá, stáří 2 roky. Riči je bráška Trinity, do útulku přišli spolu a stejně jako Trinity je hodně nedůvěřivý a na nové prostředí si musí nejdříve zvyknout.

Lejla
(13.5.2022)
  
kočka, barva mourovaná, stáří 1 rok. Lejla je milá kočička, vhodná do bytu. Ráda se mazlí.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Jan Beer Praha

Mimina
(13.5.2022)
  
kočka, barva tricolor, stáří 12 let. Mimině umřela panička a nikdo se o ní nemohl postarat, tak se ocitla u nás v útulku. Bylo by jí lépe někde u nového majitele, ke kterému by se mohla přitulit a strávit stáří v klidu a pohodě.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Čiko
(24.5.2022)
  
pes, kříženec belgického ovčáka, barva rezavá s černým prokvetením, šedivá morda, výška 50 cm, stáří 4 roky. Čiko je zpočátku trošku nedůvěřivý, ale při troše snahy si rychle získáte jeho důvěru. Bude novému majiteli dobrým parťákem.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Věra a Terezka Jonášovy Ústí n. L.

Lucka
(24.5.2022)
  
kočka, barva mourovaná, stáří 7 měsíců. Lucka je přítulná kočička, sice je někdy trošku plašší, ale jinak pohodářka.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Rex
(21.6.2022)
  
(kastrován)
pes, kříženec německého ovčáka, stáří 9 let, výška 50 cm. Rex je psí děda, ale je čipera, je zvyklý žít u domku se zahrádkou. V bytě je čistotný a nepere se s jinými psy.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Jan Beer Praha

Diego
(21.6.2022)
  
pes, kříženec stafordšírského teriéra, barva rezavobílá, stáří 5 let, výška 50 cm. Diego je milé a přátelské povahy, je čistotný a pohodář. Nový majitel musí počítat s tím, že má Diego zůženou dýchací trubici a při velké námaze hlavně v teplém počasí se mu zhorší dýchání a může i omdlet. Bere léky, které nejsou finančně náročné, ale možná je bude muset brát doživotně. Měl by být umístěn v nové rodině, kde mu bude dopřán spíše klidný život než hodně pohybu.

Brixie
(5.8.2022)
  
fena, americký staford, barva béžová s rezavými znaky, výška 50cm, stáří 11 let. Brixie je pohodářka, má ráda svůj klid a je klidné povahy. Má artrózu pravého ramene a tak musí brát denně kloubní výživu, s tím musí nový majitel počítat. Má ráda děti, jen není ráda sama.

Jessi
(5.8.2022)
  
(kastrována)
fena, kříženka německého ovčáka, barva vlkošedá, výška 50 cm, stáří 5 let . Jessi je zpočátku lehce nedůvěřivá, ale jinak přátelská a pohodová fenka. Jiné psy si vybírá, pokud bude jako další pes do rodiny, je potřeba zkusit, zda se snese s ostatními.

Árčí
(5.8.2022)
  
(kastrován)
pes, kříženec německého ovčáka, barva vlkošedá, výška 47 cm, stáří 2 roky. Arčí je milý a kamarádský pes, má nekonflitní povahu a nepere se s jinými psy.

Fena ev. č. 13761
(8.8.2022)
  
fena, plemeno husky, barva černobílá, výška 50 cm, stáří asi 2 roky, čip nemá. Fena byla odchycena městskou policií v Ústí nad Labem - Mojžíř dne 8.8.2022. ZATÍM NENÍ UVOLNĚNA K ADOPCI NOVÝM MAJITELŮM, HLEDÁ SE JEJÍ PŮVODNÍ MAJITEL.


 
Kontakt do útulku: utulek(zavináč)utulek-ul.cz
Kontakt na správce stránek: webmaster(zavináč)utulek-ul.cz
09. 08. 2022
00:03