Logo centra
 
Centrum pro zvířata v nouzi - při ZOO v Ústí nad Labem
 
 

Zvířata k osvojení

www.utulek-ul.cz

Aktualizováno: 25.5.2023

Virtík
(3.8.2020)
  
Já jsem virtuální pejsek Virtík. Zastupuji všechny pejsky, kočičky a jiná zvířátka, která musejí pobývat v ústeckém útulku a z nějakého důvodu nemohou být nabízeni k adopci novým majitelům a bydlet s nimi v novém domově a být dobrým parťákem do nepohody. Je nás tady stále dost a doufáme, že budeme moci brzo odejít jako ostatní do nového domova. Chcete-li, podpořte nás virtuální adopcí.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Z.Dvořáková, J.Charouzková, P.Sluková, Ing. M.Pelc, Mgr. R.Šustrová, M.Soumarová,V. Konigsbergová, A.Šůrová, V.Matyášová, N.Rabštejnková

Virtulka
(26.2.2021)
  
Já jsem kočička Virtulka. Jsem velká kamarádka pejska Virtíka a v útulku jsme velcí kámoši. Zastupuji zde všechny kočičky a kocourky, kteří zatím nemohou do nových domovů a musejí zatím zůstat v útulku a nemohou do nových domovů. Jestli chcete, přispějte na můj pobyt v centru virtuální adopcí. Předem děkuji za podporu.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
I.Hrdličková, E.Janásová, M.Drdová, manž. Šmidrkalovi, E.Hladíková, E.Čejková, L.Konigsbergová, T.Táborská, H.Jinková, M.Nepraš, E. Endlerová

Cilka
(30.3.2022)
  
(kastrována)
kočka, barva černobílá, stáří 4 roky. Cilka je kočička, která je zpočátku trošku nedůvěřivá, nový majitel jí musí dopřát trochu času, než si zvykne na nové prostředí.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Riči
(30.3.2022)
  
(kastrován)
kocour, barva rezavobílá, stáří 2 roky. Riči je bráška Trinity, do útulku přišli spolu a stejně jako Trinity je hodně nedůvěřivý a na nové prostředí si musí nejdříve zvyknout.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Jessi
(5.8.2022)
  
(kastrována)
fena, kříženka německého ovčáka, barva vlkošedá, výška 50 cm, stáří 5 let . Jessi je zpočátku lehce nedůvěřivá, ale jinak přátelská a pohodová fenka. Jiné psy si vybírá, pokud bude jako další pes do rodiny, je potřeba zkusit, zda se snese s ostatními.

Aston
(29.9.2022)
  
oes, plemeno rotweiler, barva černá s zlatými znaky, výška 55 cm, stáří 4 roky. Aston je vhodný pouze ke zkušenému majiteli, potřebuje důslednost a zkušenost s tímto plemenem. Byl by vhodný například do hlídací agentury.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Jaroslava Kindlová Ústí n. L.

Cido
(20.1.2023)
  
pes, kříženec, barva rezavá, výška 45 cm, stáří 11 měsíců. Cida do dneška nejspíše nikdo nevychovával a tak vyrůstal jak dříví v lese. Potřebuje si osvojit základní povely poslušnosti. Je vhodný spíše na zahradu, protože když je doma sám, tak ničí byt.

Rocky
(1.2.2023)
  
pes, kříženec černé barvy s bílou náprsenkou, výška 45 cm, stáří 2 roky. ROcky je trochu nevychovaný pes, neví co je poslušnost a občas je trochu paličatý. Nový majitel ho vše musí naučit a pak z něj bude dobrý parťák.

Akim
(17.2.2023)
  
(kastrován)
pes, kříženec s delší srstí, barva hnědá s černým prokvetením, výška 40 cm, stáří 6 let. Akim měl smůlu na předchozí paničku, která ho v útulku adoptovala před dvěma lety a nyní ho zanechala v ubytovně a odstěhovala se. Zasloužil by si nyní, aby měl větší štěstí a mohl někomu být dobrým parťákem. Je spíš vhodný jako jediné zvíře v rodině a pouze k dospělým, protože na jiná zvířata útočí a nemá rád malé děti.

Charlie
(17.2.2023)
  
pes, dlouhosrstý kříženec, barva šedočerná s bílou náprsenkou, výška 50 cm, stáří 7 let. Charlie má rád hodně pohybu a rád chodí na vycházky, na ostatní psy nereaguje. Potřebuje se naučit základním povelům poslušnosti.

Dora
(22.2.2023)
  
kočka, barva černá, stáří 2 roky. Dora je poměrně plachá kočička, má ráda svůj klid a je ráda někde zalezlá v koutě, protože se tam cítí bezpečně. Je čistotná a vhodná do bytu.

Olaf
(22.2.2023)
  
(kastrován)
kocour, barva mourovaná, stáří 7 měsíců. Olaf je trošku plašší povahy, musí si na nového majitele nejdříve zvyknout. Je čistotný a vhodný do bytu.

Míša
(22.2.2023)
  
(kastrován)
kocour, barva rezavá, stáří 1 rok. Míša je krásný a milý rezavý kocourek, je čistotný a vhodný do bytu.

Kiki
(22.2.2023)
  
kočička, barva mourovaná, stáří 8 let. Kiki se dostala do útulku, protože její páníček přišel o bydlení a nemohl si jí do nového bydlení vzít. Je milá a čistotná, zvyklá žít v bytě.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Gery
(22.2.2023)
  
pes, kříženec staforda, barva černá s bílou náprsenkou, výška 50cm, stáří 1 rok. Gery je mladý pes, který potřebuje spoustu pohybu, je velmi temperamentní. Též ho nejspíše nikdo doteď nevychovával a nechal ho růst jako dříví v plotě a tak je značně neposlušný. Nový majitel ho bude muset vychovat a dopřát mu dostatek pohybu.

Alf
(14.3.2023)
  
pes, staford, barva bílá s žíhanými fleky, výška 50 cm, stáří 1 rok. Alf je vhodný spíše ke zkušennému majiteli, je lehce nedůvěřivý k lidem. Není vhodný do rodiny, kde jsou další zvířata. Je zvyklý žít v bytě, ale není rád sám.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Terezka a Věra Jonášovy Ústí nad Labem

Azor
(31.3.2023)
  
pes, německý ovčák, barva vlkošedá, výška 50 cm, stáří 8 let. Azor už je starší pejsek, ale ještě je stále velmi pozorný hlídač a svému majiteli prokáže ještě dobrou službu. Je spíše vhodný ke zkušenějšímu majiteli, vzhledem k jeho ostřejší povaze.

Dan
(31.3.2023)
  
pes, kříženec německého ovčáka, barva rezavá, výška 50 cm, stáří 8 let. Dan je dobrák, má rád lidi a rád chodí na vycházky. Určitě by rád strávil zbývající roky života někde s hodným páníčkem u domku se zahrádkou.

Rocky
(12.4.2023)
  
pes, kříženec černé barvy s bílou náprsenkou, výška 45 cm, stáří 4 roky. Rocky má trochu složitou povahu. Není rád sám doma a z nudy ničí zařízení bytu, proto je spíše vhodný k domku se zahrádkou. Nesnese jiná zvířata, musí být jako jediný pes v rodině. Lidi má rád a má rád dlouhé procházky, jen děti mu vadí a občas se po nich ožene.

Ronald
(9.5.2023)
  
pes, kříženec, barva hnědá s černým pálením na hlavě, výška 55 cm, stáří 13 let. Ronald měl na stará kolena smůlu, majitele odvezli ve vážném stavu do nemocnice a Ronald skončil v útulku a už si pro něj nikdo nepřišel. Je to starý dobrák a i když je to psí děda, je stále čipera. Zasloužil by si, aby mohl stáří strávit v teple domova a ne v útulku.


 
Kontakt do útulku: utulek(zavináč)utulek-ul.cz
Kontakt na správce stránek: webmaster(zavináč)utulek-ul.cz
28. 05. 2023
21:04