Logo centra
 
Centrum pro zvířata v nouzi - při ZOO v Ústí nad Labem
 
 

Lidé & zvířata okolo útulku a jeho stránek
Něco málo o lidech, kteří se starají o zvířátka v útulku. Najdete zde také něco o tvůrcích a správcích těchto stránek. Chcete-li někomu z nich napsat svou připomínku, podnět či pozdrav, můžete použít odpovídající e-mailovou adresu.vedoucí útulku
Jaroslava Ježková
Od dětství vyrůstala se zvířaty, rodiče měli chovnou stanici německých ovčáků, věnovala se i kynologii. Je hrdou majitelkou fenky šarpeje a basseta Maxe z našeho útulku. V útulku pracovala v rámci brigádní výpomoci jako ošetřovatelka. Od května 2008 převzala funkci vedoucí útulku.

zaměstnanec útulku
Andrea Pilařová
Od dětství má kladný vztah ke zvířatům, chová různé domácí mazlíčky, o které se obětavě stará. Dlouhá léta se věnuje kynologii a chovu psů. Nyní je hrdou majitelkou německé dogy jménem Gira.

zaměstnanec útulku
Hana Javůrková
V centru pro zvířata v nouzi pracuje od roku 2011. Před tím adoptovala z našeho centra pejska Kubu, který jí i její rodině po 16 let dělal společníka. Nyní je majitelkou dvou jack russel teriérů.


maskot stránek
Anita (Černá ;-))
...psí slečna, která prošla ústeckým útulkem, aby se tak 17.7.2001 dostala do péče nového páníčka. Ten si do útulku přišel vybrat právě takového černého psa s bílou náprsenkou. Svou divokost a počáteční výpady na jeho návštěvy od začátku kompenzovala naprostou oddaností a přítulností k němu. Byla podnětem k tomu, aby její páníček Ondřej Černý dal dohromady, spolu s Mírou Pečeným, tento web pro ústecký útulek.
Usoudil totiž, že útulek potřebuje nové a hlavně pravidelně aktualizované stránky.
S Anitou jsme se naposledy rozloučili 8. října 2014. Nyní na ní můžeme už jenom vzpomínat.

dobrovolný pečovatel
dobrovolní pečovatelé

Řada mladých lidí (především děvčat), kteří jsou ochotní věnovat část svého volného času, aby pomohli v útulku s pravidelným venčením psů a péčí o ně. Do útulku chodí především v odpoledních hodinách, někteří pravidelně (již několik let), jiní nahodile.

Se psy jezdí také na různé akce a výstavy. Jejich přispěním řada psů získává opět důvěru k lidem a lépe překonává odloučení od původního majitele. Více informací o některých z nich a o akcích, kterých se se psy účastní, najde také na jejich stránkách Útulkáři v akci.

Chcete-li se také stát dobrovolným pečovatelem, přečtěte si nejdříve článek Kdo se může stát venčitelem? zveřejněný na těchto stránkách.


 
Kontakt do útulku: utulek(zavináč)utulek-ul.cz
Kontakt na správce stránek: webmaster(zavináč)utulek-ul.cz
20. 06. 2024
14:42