Logo centra
 
Centrum pro zvířata v nouzi - při ZOO v Ústí nad Labem
 
 

Zvířata k osvojení

www.utulek-ul.cz

Aktualizováno: 26.2.2021

Koťátka
(14.7.2016)
  
nabízíme koťátka různých barev a pohlaví. Jsou jim asi 2 měsíce. Mají základní hygienické návyky. Hodí se do bytu.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
manželé Janásovi Ústí n/L

Virtík
(3.8.2020)
  
Já jsem virtuální pejsek Virtík. Zastupuji všechny pejsky, kočičky a jiná zvířátka, která musejí pobývat v ústeckém útulku a z nějakého důvodu nemohou být nabízeni k adopci novým majitelům a bydlet s nimi v novém domově a být dobrým parťákem do nepohody. Je nás tady stále dost a doufáme, že budeme moci brzo odejít jako ostatní do nového domova. Chcete-li, podpořte nás virtuální adopcí.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Zuzana Dvořáková, Jana Charouzková, Petra Sluková, Ing. Miroslav Pelc, Mgr. Renata Šustrová, Michaela Soumarová,V. Konigsbergová, A.Šůrová

Jonáš
(12.10.2020)
  
(kastrován)
kocour, barva mourovatobílá, stáří 6 měsíců. Nový majitel musí mít s Jonášem zpočátku trpělivost, protože je trošku nedůvěřivý, než si zvykne.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec a Adam a Bořek Bojkovi Ústí n. L.

Jolanka
(3.2.2021)
  
kočka, barva mourovaná, stáří 7 měsíců. Jolanka je trošku bojácná, ale nechá se pohladit i vzít do náručí, potřebuje jen trochu času, než si zvykne na nové prostředí.

Otylka
(3.2.2021)
  
kočka, barva černá, stáří 6 měsíců. Otylka je plaché povahy, v novém domově bude potřebovat více času, než si na něj zvykne.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Zeus
(11.2.2021)
  
pes, kříženec cane corso, barva hnědá s žíháním a bílou náprsenkou, výška 55 cm, stáří 3 roky. Zeus byl zvyklý žít na zahradě, kde si byl zvyklý dělat co chce, nikdo ho nenaučil ani základním povelům poslušnosti. Nový majitel ho bude muset naučit poslušnosti a chození na vodítku. Ostatní psy nemá rád, některé feny toleruje.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Jaroslava Kindlová Ústí n/L

Virtulka
(26.2.2021)
  
Já jsem kočička Virtulka. Jsem velká kamarádka pejska Virtíka a v útulku jsme velcí kámoši. Zastupuji zde všechny kočičky a kocourky, kteří zatím nemohou do nových domovů a musejí zatím zůstat v útulku a nemohou do nových domovů. Jestli chcete, přispějte na můj pobyt v centru virtuální adopcí. Předem děkuji za podporu.


 
Kontakt do útulku: utulek(zavináč)utulek-ul.cz
Kontakt na správce stránek: webmaster(zavináč)utulek-ul.cz
27. 02. 2021
20:17