Logo centra
 
Centrum pro zvířata v nouzi - při ZOO v Ústí nad Labem
 
 

Zvířata k osvojení

www.utulek-ul.cz

Aktualizováno: 10.6.2021

Virtík
(3.8.2020)
  
Já jsem virtuální pejsek Virtík. Zastupuji všechny pejsky, kočičky a jiná zvířátka, která musejí pobývat v ústeckém útulku a z nějakého důvodu nemohou být nabízeni k adopci novým majitelům a bydlet s nimi v novém domově a být dobrým parťákem do nepohody. Je nás tady stále dost a doufáme, že budeme moci brzo odejít jako ostatní do nového domova. Chcete-li, podpořte nás virtuální adopcí.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Z.Dvořáková, J.Charouzková, P.Sluková, Ing. M.Pelc, Mgr. R.Šustrová, M.Soumarová,V. Konigsbergová, A.Šůrová, V.Matyášová, N.Rabštejnková

Virtulka
(26.2.2021)
  
Já jsem kočička Virtulka. Jsem velká kamarádka pejska Virtíka a v útulku jsme velcí kámoši. Zastupuji zde všechny kočičky a kocourky, kteří zatím nemohou do nových domovů a musejí zatím zůstat v útulku a nemohou do nových domovů. Jestli chcete, přispějte na můj pobyt v centru virtuální adopcí. Předem děkuji za podporu.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
I.Hrdličková, E.Janásová, M.Drdová, manž. Šmidrkalovi, E.Hladíková, E.Čejková, J.Semanišin, L.Konigsbergová, T.Táborská, H.Jinková, M.Nepraš

Zeus
(24.5.2021)
  
pes, kříženec cane corso, barva hnědá s žíháním a bílou náprsenkou, výška 55 cm, stáří 3 roky. Zeus byl zvyklý žít na zahradě, kde si byl zvyklý dělat co chce, nikdo ho nenaučil ani základním povelům poslušnosti. Nový majitel ho bude muset naučit poslušnosti a chození na vodítku. Ostatní psy nemá rád, některé feny toleruje. Zeus byl umístěn do útulku svým majitelem dne 2.2.2021.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
J. Kindlová, J. Lánský, manž. Bojkovi, D. Hašková, H. Kramářová, H. Bělíková , E. Cepoušková,A. Forejtová, Z. Lukšíková, I. Teplíková, Š. Hladká

Danuše
(1.6.2021)
  
kočka, barva černá, stáří 10 měsíců. Danuše je hodně divoká a plachá kočička, vhodná spíše k domku se zahradou.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Klára
(3.6.2021)
  
kočka, barva mourovatobílá, stáří 1,5 roku. Klára má ráda svůj klid, nerada se mazlí, je spíše vhodná k domku se zahradou.

Amálka
(3.6.2021)
  
kočka, barva tricolor, stáří 2 měsíce. Amálka je milá a přítulná kočička. Ráda se mazlí.

Bobík
(8.6.2021)
  
pes, kříženec bílé barvy s krémovými fleky, výška 30 cm, stáří 1 rok. Bobík je veselý mladý pejsek, vhodný do bytu. Je zcela nekonfliktní, rád chodí na procházky.

Jája
(10.6.2021)
  
fena, kříženka vlkošedé barvy a bílou náprsenkou a zadními prstíky, výška 30 cm, stáří asi 4 - 5 let. Fenka byla odchycena městskou policií v katastru města Ústí nad Labem. Jája je hodná a přítulná fenka, má ráda hodně pohybu.

Majk
(10.6.2021)
  
pes, kříženec německého ovčáka, výška 50 cm, stáří asi 1 rok. Majk je mladý pes, má rád hodně pohybu a je vždy dobře naladěný. Nepere se s jinými psy, je spíše vhodný k domku se zahradou, který spolehlivěš ohlídá.


 
Kontakt do útulku: utulek(zavináč)utulek-ul.cz
Kontakt na správce stránek: webmaster(zavináč)utulek-ul.cz
12. 06. 2021
14:12